Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd.

Çin Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Yuhong Makine bana "yakın oturan, samimi, tam yaşam döngüsü ve tam değer zinciri" katma değerli hizmet fark etti.

—— Bay Carlos L.Ganuz

Yuhong Makine gereksinimlerimize hızlı bir yanıt verdi, iletişim sırasında iletişim pürüzsüz, teknoloji hassas ve verimli idi ve satış sonrası titiz ve düşünceli idi, bu da bana birçok inşaat zorluklarını çözmeme yardımcı oldu.

—— Bay Glen Kehler

Ben sohbet şimdi

Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd. Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Markalar : YUHONG MARKASI
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 10,000,000-15,000,000
Yıl kurulan : 202
İhracat p.c : 50% - 60%

Henan Yuhong Ağır Makine Şirketi (Yuhong Grubu) hangi esas taşlama makinesi imalatı, endüstriyel kurutma makinesi, Kalsinasyon makinesi (döner fırın ve şaft fırın). Birlikte araştırma, üretim ve satış ile modern bir kuruluştur. No.97 bulunan, Batı Sokak Dongqing, Ulusal Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Zhengzhou, Çin.

Ürün kalitesi hayattır ve bilimsel yenilik itici güçtür. Biz Yuhong Grup ISO uluslararası kalite sistem belgesi, Avrupa Birliği CE belgesi ve Rus GOST sertifikası var. Ve Rus, Azerbaycan, Kazakistan, Türkiye, Kuveyt, Güney Afrika, Mısır, Vietnam, Malezya, Hindistan, Avustralya, Kore, Kanada ve Avrupa Birliği gibi uluslararası pazarın geniş bir yelpazesini kazandık. , firmamız modern bilimsel yönetim sistemi, hassas üretim, öncü ve yenilik yapışır. Şimdi Yuhong Grubu yurtiçi ve denizaşırı makine imalat sektöründe lider haline gelmiştir.

İletişim bilgileri
Henan Yuhong Heavy Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Tomyfeng

Tel: 13523036760

Faks: 86-371-8668-8303

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)